MLF1608DR68KTA00
DigiKeys varenummer
445-1013-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-1013-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-1013-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MLF1608DR68KTA00
Beskrivelse
FIXED IND 680NH 70MA 1.25 OHM
Detaljeret beskrivelse
680 nH Afskærmet Flerlag Induktor 70 mA 1,25Ohm maks. 0603 (1608 metrisk)
EDA/CAD-modeller
MLF1608DR68KTA00 Modeller
Kategori
DC-modstand (DCR)
1,25Ohm maks.
Mfr
Q @ frek.
15 @ 25MHz
Serie
Frekvens - Selvresonans
150MHz
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Induktansfrekvens - Test
25 MHz
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,037" (0,95mm)