MLF1608D47NMTA00
DigiKeys varenummer
445-1000-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-1000-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-1000-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MLF1608D47NMTA00
Beskrivelse
FIXED IND 47NH 200MA 200 MOHM
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
47 nH Afskærmet Flerlag Induktor 200 mA 200mOhm maks. 0603 (1608 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MLF1608D47NMTA00 Modeller
Kategori
DC-modstand (DCR)
200mOhm maks.
Mfr
Q @ frek.
10 @ 50MHz
Serie
Frekvens - Selvresonans
600MHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
50 MHz
Type
Flerlag
Monteringstype
Overflademontering
Materiale - Kerne
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Induktans
Leverandørs enhedspakning
0603 (1608 metrisk)
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,037" (0,95mm)