FS1606A-1000-AL | |
|---|---|
DigiKeys varenummer | 445-FS1606A-1000-ALTR-ND - Tape & Reel (TR) |
Producenter | |
Producentens varenummer | FS1606A-1000-AL |
Beskrivelse | TDK MPOL POWER MODULE, 1.00V |
Producentens standard leveringstid | 20 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | Ikke-isoleret PoL-modul, Digital DC-DC-omformere 1 Output 1V 6A 2,5V - 16V Indgang |
Datablad | Datablad |
Kategori | Spænding - Output 1 |
Mfr | Strøm - Output (maks.) 6A |
Serie | Effekt (Watt) 6 W |
Emballage Tape & Reel (TR) | Applikationer ITE (kommerciel) |
Varestatus Aktiv | Driftstemperatur -40°C – 125°C |
Type Ikke-isoleret PoL-modul, Digital | Monteringstype Overflademontering |
Antal output 1 | Pakke/hus 17-SMD-modul |
Spænding - Input (min.) 2,5V | Størrelse/dimension 0,13" L x 0,13" B x 0,05" H (3,3mm x 3,3mm x 1,4mm) |
Spænding - Input (maks.) 16V |