FS1406-1050-AL
DigiKeys varenummer
445-FS1406-1050-ALTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
FS1406-1050-AL
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 1.05V
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ikke-isoleret PoL-modul, Digital DC-DC-omformere 1 Output 1,05V 6A 4,5V - 16V Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
FS1406-1050-AL Modeller
Kategori
Spænding - Input (maks.)
16V
Mfr
Spænding - Output 1
Serie
Strøm - Output (maks.)
6A
Emballage
Tape & Reel (TR)
Applikationer
ITE (kommerciel)
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Type
Ikke-isoleret PoL-modul, Digital
Monteringstype
Overflademontering
Antal output
1
Pakke/hus
17-SMD-modul
Spænding - Input (min.)
4,5V
Størrelse/dimension
0,13" L x 0,13" B x 0,06" H (3,3mm x 3,3mm x 1,5mm)