FG18C0G2A122JNT06 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 0
Datablad
1200 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FG18C0G2A122JNT06
DigiKeys varenummer
FG18C0G2A122JNT06-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
FG18C0G2A122JNT06
Beskrivelse
CAP CER 1200PF 100V C0G RADIAL
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
FG18C0G2A122JNT06 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,157" L x 0,098" B (4,00mm x 2,50mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,217" (5,50mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,098" (2,50mm)