CLF7045NIT-151M-D
DigiKeys varenummer
445-174180-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-174180-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-174180-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CLF7045NIT-151M-D
Beskrivelse
FIXED IND 150UH 690MA 520 MOHM
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
150 µH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 690 mA 520mOhm maks. Ikke-standard
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CLF7045NIT-151M-D Modeller
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
690mA
Mfr
Afskærmning
Afskærmet
Serie
DC-modstand (DCR)
520mOhm maks.
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Type
Tromlekerne, trådviklet
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Materiale - Kerne
Monteringstype
Overflademontering
Induktans
Pakke/hus
Ikke-standard
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,291" L x 0,276" B (7,40mm x 7,00mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,189" (4,80mm)