CLF5030NIT-470M-D
DigiKeys varenummer
445-174703-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-174703-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-174703-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CLF5030NIT-470M-D
Beskrivelse
FIXED IND 47UH 680MA 522 MOHM
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
47 µH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 680 mA 522mOhm maks. Ikke-standard
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CLF5030NIT-470M-D Modeller
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
750mA
Mfr
Afskærmning
Afskærmet
Serie
DC-modstand (DCR)
522mOhm maks.
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Type
Tromlekerne, trådviklet
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Materiale - Kerne
Monteringstype
Overflademontering
Induktans
Pakke/hus
Ikke-standard
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,209" L x 0,197" B (5,30mm x 5,00mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,118" (3,00mm)