CLF12577NIT-151M-D
DigiKeys varenummer
445-174740-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-174740-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-174740-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CLF12577NIT-151M-D
Beskrivelse
FIXED IND 150UH 1.8A 204 MOHM
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
150 µH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 1.8 A 204mOhm maks. Ikke-standard
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CLF12577NIT-151M-D Modeller
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
1,8A
Mfr
Afskærmning
Afskærmet
Serie
DC-modstand (DCR)
204mOhm maks.
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Varestatus
Forældet
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Type
Tromlekerne, trådviklet
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Materiale - Kerne
Monteringstype
Overflademontering
Induktans
Pakke/hus
Ikke-standard
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,504" L x 0,492" B (12,80mm x 12,50mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,315" (8,00mm)