CLF10060NIT-470M-D det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
MFR Recommended
TDK
På lager: 1.486
Datablad
Similar
Würth Elektronik
På lager: 5.400
Datablad
Similar
Murata Electronics
47 µH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 2 A 88,8mOhm maks. Ikke-standard