CGA8P3X7T2E105M250KA
DigiKeys varenummer
445-13130-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-13130-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-13130-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CGA8P3X7T2E105M250KA
Beskrivelse
CAP CER 1UF 250V X7T 1812
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 µF ±20% 250V Keramiske kondensatorer X7T 1812 (4532 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CGA8P3X7T2E105M250KA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Klassificeringer
Digi-Reel®
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
1812 (4532 metrisk)
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,110" (2,80mm)