CGA3E2NP02A271J080AA det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
TDK
På lager: 2.692
Datablad
Opgradering
TDK
På lager: 5.040
Datablad
Direkte
Murata Electronics
KYOCERA AVX
Vishay Vitramon
Opgradering
KEMET
KYOCERA AVX
Similar
KEMET
270 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.