CGA3E2C0G2A4R7C080AA
DigiKeys varenummer
445-12331-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-12331-1-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
CGA3E2C0G2A4R7C080AA
Beskrivelse
CAP CER 4.7PF 100V C0G 0603
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4.7 pF ±0,25pF 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CGA3E2C0G2A4R7C080AA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Forældet
Tolerance
±0,25pF
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)