CGA2B2NP01H331J050BA er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
TDK
På lager: 142.179
Datablad
Opgradering
TDK
På lager: 37.490
Datablad
Opgradering
Direkte
Murata Electronics
Taiyo Yuden
KEMET
330 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.