CC45SL3JD100JYVNA
DigiKeys varenummer
445-181005-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-181005-3-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
CC45SL3JD100JYVNA
Beskrivelse
CAP CER 10PF 6KV SL RADIAL
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 pF ±5% 6000V (6kV) Keramiske kondensatorer SL Radial, Disk
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CC45SL3JD100JYVNA Modeller
Driftstemperatur
-25°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Højspænding, Lav dissipationsfaktor
Serie
Applikationer
Emballage
Afskåret tape (CT)
Tape & Box (TB)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Radial, Disk
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,295" diam. (7,50mm)
Tolerance
±5%
Højde - Monteret (maks.)
0,453" (11,50mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,295" (7,50mm)