C5750X7S2A106K230KB
DigiKeys varenummer
445-C5750X7S2A106K230KBTR-ND - Tape & Reel (TR)
445-C5750X7S2A106K230KBCT-ND - Afskåret tape (CT)
445-C5750X7S2A106K230KBDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C5750X7S2A106K230KB
Beskrivelse
CAP CER 10UF 100V X7S 2220
Detaljeret beskrivelse
10 µF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7S 2220 (5750 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C5750X7S2A106K230KB Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,224" L x 0,197" B (5,70mm x 5,00mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,098" (2,50mm)