ACT45B-101-2P-TL003
DigiKeys varenummer
445-3959-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-3959-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-3959-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ACT45B-101-2P-TL003
Beskrivelse
CMC 100UH 150MA 2LN 5.8KOHM SMD
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 µH @ 100 kHz 2 Fælles linje mode-spole Overflademontering 5.8 kOhms @ 10 MHz 150mA DCR 2Ohm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ACT45B-101-2P-TL003 Modeller
Kategori
DC-modstand (DCR) (maks.)
2Ohm
Spændingsklassifikation - DC
50V
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 150°C
Digi-Reel®
Klasse
Automotive
Varestatus
Aktiv
Kvalifikation
AEC-Q200
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Impedans @ frekvens
5.8 kOhms @ 10 MHz
Højde (maks.)
0,118" (3,00mm)
Induktans @ frekvens
100 µH @ 100 kHz
Strømklassificering (maks.)
150mA