DL-060-24-00-00-00
DigiKeys varenummer
1487-1153-ND
Producenter
Producentens varenummer
DL-060-24-00-00-00
Beskrivelse
THERMOELECT ASSY DIRECT-LIQ 60W
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Direkte til væske Termisk – Termoelektrisk Peltier-enheder 60 W
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
DL-060-24-00-00-00 Modeller
Kategori
Strøm
2.7 A
Producenter
Tark Thermal Solutions
Spænding
24 V
Serie
Driftstemperatur
-10°C – 63°C
Emballage
Bulk
Vægt
0,882lb (400,07g)
Varestatus
Aktiv
Dimensioner - Samlet
100mm L x 60mm B x 39mm H
Varmeoverførselstype
Direkte til væske
Grundlæggende varenummer
Effekt - Køling
60 W