DA-045-12-02-00-00
DA-045-12-02-00-00
DA-045-12-02-00-00
DA-045-12-02-00-00
DigiKeys varenummer
926-1075-ND
Producenter
Producentens varenummer
DA-045-12-02-00-00
Beskrivelse
THERMOELECT ASSY DIRECT-AIR 48W
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Direkte til luft Termisk – Termoelektrisk Peltier-enheder 48 W
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
DA-045-12-02-00-00 Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Spænding
12 V
Effekt - Indgang
73 W
Emballage
Boks
Driftstemperatur
-10°C – 46°C
Vægt
2,6lbs (1,2kg)
Dimensioner - Samlet
160mm L x 122mm B x 86mm H
Effekt - Køling
48 W
Grundlæggende varenummer
Strøm
6.1 A