DA-034-24-02-00-00
DA-034-24-02-00-00
DA-034-24-02-00-00
DA-034-24-02-00-00
DigiKeys varenummer
1487-1157-ND
Producenter
Producentens varenummer
DA-034-24-02-00-00
Beskrivelse
THERMOELECT ASSY DIRECT-AIR 34W
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Direkte til luft Termisk – Termoelektrisk Peltier-enheder 34 W
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
DA-034-24-02-00-00 Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Spænding
24 V
Effekt - Indgang
46 W
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-10°C – 46°C
Vægt
0,992lb (449,96g)
Dimensioner - Samlet
100mm L x 80mm B x 73,14mm H
Effekt - Køling
34 W
Grundlæggende varenummer
Strøm
1.9 A