DA-033-12-02-00-00
DA-033-12-02-00-00
DA-033-12-02-00-00
DA-033-12-02-00-00
DigiKeys varenummer
926-1071-ND
Producenter
Producentens varenummer
DA-033-12-02-00-00
Beskrivelse
THERMOELECT ASSY DIRECT-AIR 32W
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Direkte til luft Termisk – Termoelektrisk Peltier-enheder 32 W
Kategori
Spænding
12 V
Effekt - Indgang
37.2 W
Emballage
Boks
Driftstemperatur
-10°C – 45°C
Vægt
1,2lbs (544,3g)
Dimensioner - Samlet
99mm L x 66mm B x 81,5mm H
Effekt - Køling
32 W
Grundlæggende varenummer
Strøm
3.1 A