DA-025-12-02-00-00
DA-025-12-02-00-00
DA-025-12-02-00-00
DA-025-12-02-00-00
DigiKeys varenummer
926-1319-ND
Producenter
Producentens varenummer
DA-025-12-02-00-00
Beskrivelse
THERMOELECT ASSY DIRECT-AIR 25W
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Direkte til luft Termisk – Termoelektrisk Peltier-enheder 25 W
Kategori
Spænding
12 V
Effekt - Indgang
30 W
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-10°C – 45°C
Vægt
1,8lbs (816,5g)
Dimensioner - Samlet
97mm L x 65mm B x 67,5mm H
Effekt - Køling
25 W
Grundlæggende varenummer
Strøm
2.5 A