WS.03.B.305151
DigiKeys varenummer
931-WS.03.B.305151-ND
Producenter
Producentens varenummer
WS.03.B.305151
Beskrivelse
HERCULES WI-FI EXTERNAL ANTENNA
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2,45GHz, 5,5GHz, 6,525GHz Wi-Fi Dom RF-antenner 2,4GHz – 2,5GHz, 5,15GHz – 5,85GHz, 5,925GHz – 7,125GHz 2,7dBi, 3,2dBi, 4,3dBi RP-SMA han Panelmontering
Kategori
Antennetype
Dom
Producenter
Taoglas Limited
Antal bånd
3
Serie
Gain
2,7dBi, 3,2dBi, 4,3dBi
Emballage
Bulk
Effekt - Maks.
10 W
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Kabel - 5m
RF-familie/standard
Wi-fi
Terminering
RP-SMA han
Frekvensgruppe
UHF (2GHz – 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Monteringstype
Panelmontering
Frekvens (center/bånd)
2,45GHz, 5,5GHz, 6,525GHz
Højde (maks.)
1,142" (29,00mm)
Frekvensområde
2,4GHz – 2,5GHz, 5,15GHz – 5,85GHz, 5,925GHz – 7,125GHz