TG.35.8113
DigiKeys varenummer
931-1363-ND
Producenter
Producentens varenummer
TG.35.8113
Beskrivelse
RF ANT 700MHZ/850MHZ WHIP TILT
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
700MHz, 850MHz, 1,575GHz, 1,602GHz, 1,8GHz, 1,9GHz, 2,1GHz, 2,4GHz, 2,6GHz, 5,8GHz CDMA, DCS, EDGE, GLONASS, GPRS, GPS, GSM, HSDPA, HSPA, LTE, PCS, UMTS, WCDMA, Wi-Fi Pisk, Tilt RF-antenner 698MHz – 960MHz, 1,565GHz – 1,612GHz, 1,71GHz – 2,17GHz, 2,4GHz – 2,7GHz, 4,8GHz – 6GHz 4,42dBi, 1,59dBi, 3,15dBi, 2,7dBi, 4,93dBi, 4,43dBi, 2,55dBi SMA han Stikforbindelsemontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
TG.35.8113 Modeller
Kategori
Antennetype
Pisk, Tilt
Producenter
Taoglas Limited
Antal bånd
10
Serie
Gain
4,42dBi, 1,59dBi, 3,15dBi, 2,7dBi, 4,93dBi, 4,43dBi, 2,55dBi
Emballage
Pose
Effekt - Maks.
5 W
Varestatus
Aktiv
Terminering
SMA han
RF-familie/standard
Mobiltelefon, Navigation, Wi-fi
Monteringstype
Stikforbindelsemontering
Frekvensgruppe
Bredbånd
Højde (maks.)
8,740" (222,00mm)
Frekvens (center/bånd)
700MHz, 850MHz, 1,575GHz, 1,602GHz, 1,8GHz, 1,9GHz, 2,1GHz, 2,4GHz, 2,6GHz, 5,8GHz
Applikationer
CDMA, DCS, EDGE, GLONASS, GPRS, GPS, GSM, HSDPA, HSPA, LTE, PCS, UMTS, WCDMA, Wi-Fi
Frekvensområde
698MHz – 960MHz, 1,565GHz – 1,612GHz, 1,71GHz – 2,17GHz, 2,4GHz – 2,7GHz, 4,8GHz – 6GHz