SWLP.2450.12.4.B.02
DigiKeys varenummer
931-1115-2-ND - Tape & Reel (TR)
931-1115-1-ND - Afskåret tape (CT)
931-1115-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SWLP.2450.12.4.B.02
Beskrivelse
RF ANT 2.4GHZ CER PATCH SLDR SMD
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2,4GHz WLAN, Zigbee™ Keramisk stykke RF-antenner 2,4GHz – 2,5GHz 2dBi Loddemetal Overflademontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SWLP.2450.12.4.B.02 Modeller
Kategori
Antal bånd
1
Producenter
Taoglas Limited
VSWR
3
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Gain
2dBi
Varestatus
Aktiv
Terminering
Loddemetal
RF-familie/standard
802.15.4, wi-fi
Monteringstype
Overflademontering
Frekvensgruppe
UHF (2GHz – 3GHz)
Højde (maks.)
0,157" (4,00mm)
Frekvens (center/bånd)
2,4GHz
Applikationer
WLAN, Zigbee™
Frekvensområde
2,4GHz – 2,5GHz