SWDP.2458.15.4.A.02
DigiKeys varenummer
931-1594-2-ND - Tape & Reel (TR)
931-1594-1-ND - Afskåret tape (CT)
931-1594-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SWDP.2458.15.4.A.02
Beskrivelse
SWDP.2458.15.4.A.02 5DBI 15MM EM
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2,45GHz, 5,2GHz, 5,675GHz Wi-Fi Keramisk stykke RF-antenner 2,4GHz – 2,5GHz, 4,9GHz – 5,5GHz, 5,5GHz – 5,85GHz 5,7dBi, 5,29dBi, 4,03dBi Loddemetal Overflademontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SWDP.2458.15.4.A.02 Modeller
Kategori
Antal bånd
3
Producenter
Taoglas Limited
Gain
5,7dBi, 5,29dBi, 4,03dBi
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Effekt - Maks.
10 W
Varestatus
Aktiv
Terminering
Loddemetal
RF-familie/standard
Wi-fi
Monteringstype
Overflademontering
Frekvensgruppe
UHF (2GHz – 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Højde (maks.)
0,157" (4,00mm)
Frekvens (center/bånd)
2,45GHz, 5,2GHz, 5,675GHz
Applikationer
Wi-Fi
Frekvensområde
2,4GHz – 2,5GHz, 4,9GHz – 5,5GHz, 5,5GHz – 5,85GHz