OMB.915.B08F21
DigiKeys varenummer
931-1519-ND
Producenter
Producentens varenummer
OMB.915.B08F21
Beskrivelse
915MHZ 8DBI OMNI ANTENNA WITH N
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
915MHz ISM Pisk, Lige RF-antenner 902MHz – 928MHz 8dBi Hun type N Beslagmontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
OMB.915.B08F21 Modeller
Kategori
Antal bånd
1
Producenter
Taoglas Limited
VSWR
1,5
Emballage
Rør
Gain
8dBi
Varestatus
Aktiv
Effekt - Maks.
50 W
RF-familie/standard
Generel ISM
Terminering
Hun type N
Frekvensgruppe
UHF (300MHz – 1GHz)
Monteringstype
Beslagmontering
Frekvens (center/bånd)
915MHz
Højde (maks.)
58,032" (147,40cm)
Frekvensområde
902MHz – 928MHz