MA700.A.ABC.001
DigiKeys varenummer
931-1108-ND
Producenter
Producentens varenummer
MA700.A.ABC.001
Beskrivelse
RF ANT 750/892MHZ DOME SMA MALE
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
750MHz, 892MHz, 1,588GHz, 1,9GHz, 2,4GHz, 5,5GHz GLONASS, GPS, LTE Dom RF-antenner 700MHz – 800MHz, 824MHz – 960MHz, 1,575GHz – 1,602GHz, 1,71GHz – 2,17GHz, 2,4GHz – 2,5GHz, 5GHz – 5,9GHz 2,4dBi, 1,7dBi, 32dBi, 2,4dBi, 2,1dBi, 3,8dBi SMA han Panelmontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MA700.A.ABC.001 Modeller
Kategori
Antal bånd
6
Producenter
Taoglas Limited
VSWR
2, 1,7
Serie
Gain
2,4dBi, 1,7dBi, 32dBi, 2,4dBi, 2,1dBi, 3,8dBi
Emballage
Boks
Funktioner
LNA, Filter
Varestatus
Aktiv
Terminering
SMA han
RF-familie/standard
Mobiltelefon, Navigation
IP (Ingress Protection)
IP67
Frekvensgruppe
Bredbånd
Monteringstype
Panelmontering
Frekvens (center/bånd)
750MHz, 892MHz, 1,588GHz, 1,9GHz, 2,4GHz, 5,5GHz
Højde (maks.)
3,374" (85,70mm)
Frekvensområde
700MHz – 800MHz, 824MHz – 960MHz, 1,575GHz – 1,602GHz, 1,71GHz – 2,17GHz, 2,4GHz – 2,5GHz, 5GHz – 5,9GHz