AP.10E.07.0039B
DigiKeys varenummer
931-1147-ND
Producenter
Producentens varenummer
AP.10E.07.0039B
Beskrivelse
RF ANT 1.575GHZ CER PATCH CAB
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1,575GHz GPS Keramisk stykke RF-antenner 1,574GHz – 1,576GHz -10dBic U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Overflademontering
Kategori
Antal bånd
1
Producenter
Taoglas Limited
VSWR
2
Emballage
Bakke
Gain
-10dBic
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Kabel - 39mm, LNA, Filter
RF-familie/standard
Navigation
Terminering
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Frekvensgruppe
UHF (1GHz – 2GHz)
Monteringstype
Overflademontering
Frekvens (center/bånd)
1,575GHz
Højde (maks.)
0,244" (6,20mm)
Frekvensområde
1,574GHz – 1,576GHz