AGGP.25F.07.0060A
DigiKeys varenummer
931-1145-ND
Producenter
Producentens varenummer
AGGP.25F.07.0060A
Beskrivelse
RF ANT 1.575/1.602GHZ CER PATCH
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1,575GHz, 1,602GHz GLONASS, GPS Keramisk stykke RF-antenner 1,574GHz – 1,61GHz 1,5dBic, 0dBic U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Overflademontering
Kategori
Antal bånd
2
Producenter
Taoglas Limited
VSWR
2
Emballage
Bakke
Gain
1,5dBic, 0dBic
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Kabel - 60mm, LNA, Filter
RF-familie/standard
Navigation
Terminering
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Frekvensgruppe
UHF (1GHz – 2GHz)
Monteringstype
Overflademontering
Frekvens (center/bånd)
1,575GHz, 1,602GHz
Højde (maks.)
0,311" (7,90mm)
Frekvensområde
1,574GHz – 1,61GHz