AA.161.301111 det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Taoglas Limited
På lager: 0
Datablad
1,6GHz GLONASS, GPS Modul RF-antenner 1,575GHz – 1,61GHz 29dBic, 30dBic SMA han Magnetisk
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
AA.161.301111
DigiKeys varenummer
931-1166-ND
Producenter
Producentens varenummer
AA.161.301111
Beskrivelse
RF ANT 1.6GHZ MOD SMA ML MAG 3M
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Antal bånd
1
Producenter
Taoglas Limited
VSWR
2
Serie
Returtab
-15,8, -6,2dB
Emballage
Pose
Gain
29dBic, 30dBic
Varestatus
Forældet
Funktioner
LNA, Filter
RF-familie/standard
Navigation
Terminering
SMA han
Frekvensgruppe
UHF (1GHz – 2GHz)
IP (Ingress Protection)
IP67
Frekvens (center/bånd)
1,6GHz
Monteringstype
Magnetisk
Frekvensområde
1,575GHz – 1,61GHz
Højde (maks.)
0,843" (21,40mm)