PL2.5-16-130B
DigiKeys varenummer
MT3113-ND
Producenter
Producentens varenummer
PL2.5-16-130B
Beskrivelse
PWR XFMR LAMINATED 2.5VA TH
Producentens standard leveringstid
34 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Lamineret kerne 2,5VA Strømtransformatorer 115V, 230V Primær Parallel 8V, serien 16V Sekundær Parallel 300mA, serien 150mA Hulmontering
Kategori
Primær(e) vikling(er)
Dobbelt
Producenter
Tamura
Sekundær(e) omvikling(er)
Dobbelt
Serie
Centerudtag
No
Emballage
Rør
Effekt - Maks.
2,5VA
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Hulmontering
Type
Lamineret kerne
Termineringsudformning
Pc-ben
Spænding - Primær
115V, 230V
Størrelse/dimension
41,28mm L x 36,37mm B
Spænding - Sekundær (fuld belastning)
Parallel 8V, serien 16V
Højde - Monteret (maks.)
28,60mm
Strøm - Output (maks.)
Parallel 300mA, serien 150mA