Billede for L18P050D15-OP er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
L18P050D15-OP
DigiKeys varenummer
132-L18P050D15-OP-ND
Producenter
Producentens varenummer
L18P050D15-OP
Beskrivelse
CURRENT SENSOR HE/OL 50A
Detaljeret beskrivelse
Strømsensorer 50A 1 kanaler Hall-effekt, Åben sløjfe Dobbeltrettet Modul
Linearitet
±1%
Serie
Spænding - Forsyning
±12V – 15V
Strøm - Forsyning (maks.)
18mA
Driftstemperatur
-30°C – 80°C