L18P030D15-OP
DigiKeys varenummer
132-L18P030D15-OP-ND
Producenter
Producentens varenummer
L18P030D15-OP
Beskrivelse
CURRENT SENSOR HE/OL 30A
Detaljeret beskrivelse
Strømsensorer 30A 1 kanaler Hall-effekt, Åben sløjfe Dobbeltrettet Modul
Linearitet
±1%
Serie
Spænding - Forsyning
±12V – 15V
Strøm - Forsyning (maks.)
18mA
Driftstemperatur
-30°C – 80°C