L18P003D15-OP
DigiKeys varenummer
132-L18P003D15-OP-ND
Producenter
Producentens varenummer
L18P003D15-OP
Beskrivelse
CURRENT SENSOR HE/OL 3A
Producentens standard leveringstid
34 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Strømsensorer 3A 1 kanaler Hall-effekt, Åben sløjfe Dobbeltrettet Modul
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
L18P003D15-OP Modeller
Kategori
Output
Ratiometrisk, Spænding
Mfr
Linearitet
±1%
Serie
Spænding - Forsyning
±12V – 15V
Emballage
Bakke
Responstid
5µs
Varestatus
Aktiv
Strøm - Forsyning (maks.)
18mA
Til måling
AC/DC
Driftstemperatur
-30°C – 80°C