UVK105CH0R8BW-F det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
MFR Recommended
Taiyo Yuden
På lager: 0
Datablad
MFR Recommended
Taiyo Yuden
På lager: 0
Datablad
0.8 pF ±0,1pF 50V Keramiske kondensatorer C0H 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TAIYO YUDEN MLCCs
UVK105CH0R8BW-F
DigiKeys varenummer
587-1005-2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
UVK105CH0R8BW-F
Beskrivelse
CAP CER 0.8PF 50V C0H 0402
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
UVK105CH0R8BW-F Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
High Q, Lavt tab
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Forældet
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±0,1pF
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)