UMK316B7225MLHT
DigiKeys varenummer
587-6378-2-ND - Tape & Reel (TR)
587-6378-1-ND - Afskåret tape (CT)
587-6378-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
UMK316B7225MLHT
Beskrivelse
CAP CER 2.2UF 50V X7R 1206
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2.2 µF ±20% 50V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
UMK316B7225MLHT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Ultralav ESR
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,071" (1,80mm)