UMK107B7153KAHT er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 12.823
Datablad
YAGEO
KEMET
KEMET
TDK
Murata Electronics
Murata Electronics
På lager: 875
Walsin Technology Corporation
0.015 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TAIYO YUDEN MLCCs
UMK107B7153KAHT
DigiKeys varenummer
587-UMK107B7153KAHTTR-ND - Tape & Reel (TR)
587-UMK107B7153KAHTCT-ND - Afskåret tape (CT)
587-UMK107B7153KAHTDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
UMK107B7153KAHT
Beskrivelse
CAP CER 0.015UF 50V X7R 0603
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
UMK107B7153KAHT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
AEC-Q200
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)