UMK105CH471JV-F
DigiKeys varenummer
587-5088-2-ND - Tape & Reel (TR)
587-5088-1-ND - Afskåret tape (CT)
587-5088-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
UMK105CH471JV-F
Beskrivelse
CAP CER 470PF 50V C0H 0402
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
470 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0H 0402 (1005 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
UMK105CH471JV-F Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)