UMK105CG3R9CV-F er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KEMET
På lager: 30.968
Datablad
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 1.043
Datablad
Opgradering
Murata Electronics
3.9 pF ±0,25pF 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.