UMK063CG4R5CTHF
DigiKeys varenummer
587-5335-2-ND - Tape & Reel (TR)
587-5335-1-ND - Afskåret tape (CT)
587-5335-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
UMK063CG4R5CTHF
Beskrivelse
CAP CER 4.5PF 50V C0G/NP0 0201
Detaljeret beskrivelse
4.5 pF ±0,25pF 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0201 (0603 metrisk)
EDA/CAD-modeller
UMK063CG4R5CTHF Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
±0,25pF
Tykkelse (maks.)
0,013" (0,33mm)