UMK063CG3R9CTHF
DigiKeys varenummer
587-5330-2-ND - Tape & Reel (TR)
587-5330-1-ND - Afskåret tape (CT)
587-5330-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
UMK063CG3R9CTHF
Beskrivelse
CAP CER 3.9PF 50V C0G/NP0 0201
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3.9 pF ±0,25pF 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0201 (0603 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
UMK063CG3R9CTHF Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
AEC-Q200
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0201 (0603 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
±0,25pF
Tykkelse (maks.)
0,013" (0,33mm)