UMK063CG050CT-F kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Taiyo Yuden
På lager: 0
Datablad
5 pF ±0,25pF 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0201 (0603 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TAIYO YUDEN MLCCs
UMK063CG050CT-F
DigiKeys varenummer
UMK063CG050CT-F-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
UMK063CG050CT-F
Beskrivelse
CAP CER 5PF 50V C0G/NP0 0201
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
UMK063CG050CT-F Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Ikke til nye design
Pakke/hus
0201 (0603 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
±0,25pF
Tykkelse (maks.)
0,013" (0,33mm)