TVS042CG2R2AC-W kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 0
Datablad
YAGEO
2.2 pF ±0,05pF 25V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 01005 (0402 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TAIYO YUDEN MLCCs
TVS042CG2R2AC-W
DigiKeys varenummer
TVS042CG2R2AC-W-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TVS042CG2R2AC-W
Beskrivelse
CAP CER 2.2PF 25V C0G/NP0 01005
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TVS042CG2R2AC-W Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
01005 (0402 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,016" L x 0,008" B (0,40mm x 0,20mm)
Tolerance
±0,05pF
Tykkelse (maks.)
0,009" (0,22mm)