TMK325B7226MM-PR er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Taiyo Yuden
På lager: 1
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
På lager: 1.430
På lager: 754
På lager: 60
KEMET
TDK
TDK
22 µF ±20% 25V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.