TMK212BJ225MGHT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Taiyo Yuden
På lager: 10.239
Datablad
Opgradering
Taiyo Yuden
På lager: 17.382
2.2 µF ±20% 25V Keramiske kondensatorer X5R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TAIYO YUDEN MLCCs
TMK212BJ225MGHT
DigiKeys varenummer
TMK212BJ225MGHT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TMK212BJ225MGHT
Beskrivelse
CAP CER 2.2UF 25V X5R 0805
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TMK212BJ225MGHT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Mfr
Funktioner
Ultralav ESR
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,053" (1,35mm)