TMK105BJ473MV-F kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Taiyo Yuden
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Taiyo Yuden
På lager: 71.932
Datablad
0.047 µF ±20% 25V Keramiske kondensatorer X5R 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TAIYO YUDEN MLCCs
TMK105BJ473MV-F
DigiKeys varenummer
587-TMK105BJ473MV-FTR-ND - Tape & Reel (TR)
587-TMK105BJ473MV-FCT-ND - Afskåret tape (CT)
587-TMK105BJ473MV-FDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TMK105BJ473MV-F
Beskrivelse
CAP CER 0.047UF 25V X5R 0402
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TMK105BJ473MV-F Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,026" (0,65mm)