TMK063CG3R9CPGF det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Murata Electronics
På lager: 25.066
Datablad
Direkte
Murata Electronics
På lager: 0
Datablad
KYOCERA AVX
Opgradering
Opgradering
3.9 pF ±0,25pF 25V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0201 (0603 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TAIYO YUDEN MLCCs
TMK063CG3R9CPGF
DigiKeys varenummer
TMK063CG3R9CPGF-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TMK063CG3R9CPGF
Beskrivelse
CAP CER 3.9PF 25V C0G/NP0 0201
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TMK063CG3R9CPGF Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Forældet
Pakke/hus
0201 (0603 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
±0,25pF
Tykkelse (maks.)
0,013" (0,33mm)