TMK042CGR75AD-W er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Datablad
0.75 pF ±0,05pF 25V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 01005 (0402 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TAIYO YUDEN MLCCs
TMK042CGR75AD-W
DigiKeys varenummer
587-5662-2-ND - Tape & Reel (TR)
587-5662-1-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
TMK042CGR75AD-W
Beskrivelse
CAP CER 0.75PF 25V C0G/NP0 01005
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TMK042CGR75AD-W Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Størrelse/dimension
0,016" L x 0,008" B (0,40mm x 0,20mm)
Tolerance
±0,05pF
Tykkelse (maks.)
0,009" (0,22mm)