TMK042CG9R9CD-W kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Taiyo Yuden
På lager: 39.698
Datablad
Opgradering
Parametrisk ækvivalent
9.9 pF ±0,25pF 25V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 01005 (0402 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TAIYO YUDEN MLCCs
TMK042CG9R9CD-W
DigiKeys varenummer
TMK042CG9R9CD-W-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TMK042CG9R9CD-W
Beskrivelse
CAP CER 9.9PF 25V C0G/NP0 01005
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TMK042CG9R9CD-W Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,016" L x 0,008" B (0,40mm x 0,20mm)
Tolerance
±0,25pF
Tykkelse (maks.)
0,009" (0,22mm)