SMK325B7223MNHT
DigiKeys varenummer
SMK325B7223MNHT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMK325B7223MNHT
Beskrivelse
CAP CER 0.022UF 630V X7R 1210
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.022 µF ±20% 630V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
EDA/CAD-modeller
SMK325B7223MNHT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Højspænding
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,083" (2,10mm)